BU KÜÇÜK CİHAZ, AKILLI TELEFONUNUZU KULLANARAK ARACINIZI TAKİP ETMENİZİ SAĞLIYOR

BU KÜÇÜK CİHAZ, AKILLI TELEFONUNUZU KULLANARAK ARACINIZI TAKİP ETMENİZİ SAĞLIYOR

Aracınızı park yerinde hiç kaybettiniz mi? . Park edip alışverişe gidiyorsun. Döndüğünde, arabanın nerde olduğuna dair bir fikrin yok. Ardından araç anahtarlarınızdaki panik düğmesine tıklayarak dolaşmaya başlıyorsunuz, böylece alarm sönecektir.

Aracınızı takip etmek için pahalı bir GPS sistemi kurmanıza gerek yoktur. Bu çok pahalı bir yol. Sadece onu kullanmak için aylık bir abonelik ücreti ödemelisin.

Fakat bir servet harcamaksızın aracınızı izlemek için bir yol var mı? Evet, şimdi var!

monart medya

Kaliforniya merkezli bir başlangıç ​​şirketi bunu gerçeğe dönüştürebildi. Akıllı telefonunuzla çalışan küçük bir cihaz hazırladılar ve tam olarak aradığınız şey olabilirler!

Ücretsiz TrackR uygulamasını akıllı telefonunuza takın, uygulamayı cihazınıza bağlayın; böylece hazırsınız! Sekmeleri tutmak istediğiniz her şeye TrackR ekleyin . Kurulum sürecinin tamamı yalnızca 5 dakika veya daha az sürer.

Anahtarlarınızı, evrak çantanızı, cüzdanınızı, en son teknoloji cihazlarınızı ve kaybetmek istemediğiniz başka şeyleri ekleyebilirsiniz. Ardından eksik öğenizi saniye olarak bulmak için TrackR uygulamasını kullanın.

 

monart medya


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir