Sosyal Medya Yönetimi

Güçlü bir iletişim aracı olan sosyal medya, şirketlerin markalarını karakterize ederek ve müşteri tabanını genişletirken bulundukları yere ulaşmalarını sağlar. Doğru yapılırsa, sosyal medya pazarlaması, doğal bağlantılar kurmaya yardımcı olan ve trafik, bilinçlendirme, marka tanıma ve şerefiye çekmeye yardımcı olarak SEO ve SEM de dahil olmak üzere diğer pazarlama tekniklerinin etkililiğini artırabilir. Sosyal medya stratejisi, yönetimi veya reklamcılıkla mücadele ediyorsanız yardımcı olabiliriz.


MONART MEDYA


Hizmetlerimiz


SOSYAL MEDYA STRATEJISI GELIŞTIRME

Sosyal medya faaliyetlerinden somut sonuçlar almanıza yardımcı olan yüksek değerli sosyal medya danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.SOSYAL MEDYA REKLAMCILIĞI YÖNETIMI

Sosyal medya reklamcılık hizmetlerimizin büyümeyi hızlandırdığı kanıtlanmıştır. Sosyal medyada reklam yayınlayarak, müşterilerimizin% 100'ünde sonuç alınmıştır.SOSYAL MEDYA İÇERIK OLUŞTURMA

Online sosyal medya aracılığıyla tekliflerinizi doğrudan veya dolaylı olarak pazarlamanıza yardımcı olmak için bir dizi sosyal medya içerik oluşturma hizmeti sunuyoruz.
Sosyal Medya Pazarlama Nedir?

Sosyal medya pazarlaması veya SMM, pazarlama iletişimi ve marka hedeflerini gerçekleştirmek için çeşitli sosyal medya ağlarını uygulayan bir internet pazarlama biçimidir. Sosyal medya pazarlaması, öncelikle içeriğin, videoların ve imajların pazarlama amaçlı sosyal paylaşımının yanı sıra ücretli sosyal medya reklamcılığını kapsayan etkinlikleri kapsar.


sosyal medya yönetimi

Neden bir sosyal medya yönetimine ihtiyacınız var?

 

Müşterileriniz sosyal medyada.

Şirketiniz hangi sektörde olursa olsun müşterileriniz günlük olarak sosyal medya kullanıyor. Onları markanıza bağlı tutmaya çalışarak ilk tercihlerinin her zaman siz olmasını amaçlıyoruz.

Şirketinizi arayan insanlar var.

Şirketiniz bir ürün veya hizmet sunuyorsa, bu konuda konuşan ve bunu sağlayan şirketleri arayan insanlar olduğundan emin olabilirsiniz. Sosyal medya yönetimi hizmetimiz, işletmenizin sohbete katılmasına ve yeni potansiyel müşteriler oluşturmasına yardımcı olacaktır.

 

İnsanlar sosyal medyada şirketinizden bahsediyorlar.

Müşterilerinizin şirketiniz hakkında söylediklerini sosyal medyada dinlemeniz ve endişelerinize cevap vermeniz gerekiyor. Sosyal medya yönetimi hizmetlerimiz, şirketinizin sunduğu şeylerin olumlu yönlerini vurgulama ve olumsuz ifadeler içtenlikle yanıt vermeye odaklanmaktadır.

 

Şirketler uzman sosyal medya yönetimini hak ediyor.

Çoğu işletme sahipleri ve pazarlama yöneticilerinin tüm sosyal medya kanallarını yönetmek için zamanları yoktur. Firmamızın her üyesi sertifikalarını sosyal medya yönetiminde almış ve acentemiz pazarlama hedeflerinize ve yeni bir müşteri tabanına ulaşmanıza yardımcı olabilir.Sosyal medya Yönetim Sürecimiz


Strateji Geliştirme

Reklam Yönetimi

Hedef kitle Yönetimi

Etkili içerik oluşturma

Analiz & Raporlama

Nasıl yardım edebiliriz ?

Sürgülü bir grup olduğumuzdan ve yeni işimiz öncelikle biz nasıl çalıştığımızı bilen müşterilerimizden ve arkadaşlarımızdan gelen tavsiyeler ve tavsiyelerden gelmektedir. Satış görevlilerinin tüm konuşmaları bizim için yapması gerektiğini düşünmüyoruz ve bu nedenle biz olduğumuzu ve ne yaptığımızı anlamak için müşterilerimizle doğrudan konuşmanızı öneriyoruz.Sosyal medya fiyatlarımız tamamen ısmarlanmıştır ve mevcut durumunuza ve hedeflerinize dayanmaktadır.

SosyalMedya


Şirketiniz hangi sektörde olursa olsun müşterileriniz günlük olarak sosyal medya kullanıyor. Onları markanıza bağlı tutmaya çalışarak ilk tercihlerinin her zaman siz olmasını amaçlıyoruz.
İLETİŞİMFİYAT TEKLİFİ ALIN


Adınız*

Telefon Numaranız*

E mail Adresiniz*

Website Adresiniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

İsteğiniz Nedir ?