ARTIK GELİŞMİŞ ARAMA MOTORU SAYESİNDE SNAPCHAT HİKAYELERİNİ ARAYABİLİRSİNİZ

ARTIK GELİŞMİŞ ARAMA MOTORU SAYESİNDE SNAPCHAT HİKAYELERİNİ ARAYABİLİRSİNİZ

Snapchat Hikayeleri aracılığıyla arkadaşlarınızın (ve bazı yabancıların) kendi paylaştığı  hikayeleri büyük kitlelere ulaştırmada çok fazla istekli olsada bu bazen yeterli olmamaktadır, . Cuma günü, sosyal medya platformu “Hikayemize Sunulan Snaps’da neler olup bittiğini anlamak ve gelişmiş arama motoru ile yeni Öyküler yaratmak için yeni bir yol” duyurdu. Şu an itibariyle (seçkin şehirlerde) Snapchat’ta bir milyondan fazla benzersiz Öyküler arayabilirsiniz.

Yeni özellik, Snapchat’ı içeriği izlemenin ve daha aktif bir alan haline getirmenin daha pasif alanlarından çıkarıyor;Snapchat, Twitter gibi en belirleyici özelliklerden de sapıyor. Snapchat, aranabilir Hikayeler ile birlikte TechCrunch’a yaptığı açıklamada , “Yeni Arama özelliğinde görünen Hikayelerimize gönderilen bazı Snap’lerin, bir günden az bir süreyle birkaç hafta veya hatta aylarca görünür olacağını” doğruladı.

Bu sayede, kaçırdığınız lise futbol oyununda neler olduğunu veya dünyanın herhangi bir yerindeki Moda Haftasının en yeni görünümünü bilmek istiyorsanız, sonsuza dek kaydırarak şansınızı denemek yerine doğrudan arayabilirsiniz. “Hikayeler’in en güzel yanı topluluğumuzun gözünden dünyayı görüyor. Bakış açınızı eklemek çok kolaydır – Snapchat, bir Snap’ı çekip Storyimize ekleyin “Snapchat, bir blog yazısı duyurusunda. “Snapping ne bağlı olarak ilgili Hikayeler dahil görebilirsiniz.” demiştir.
Snapchat bu en son özelliği hassaslaştırmaya devam ederken, daha fazla işlevsellik de ekleyecek. Özellikle, sosyal medya platformu, öykü göndermelerini, seslerin söylediklerini veya oynatılan müziklerle kategorize etmeyi mümkün kılmayı umuyor; bu nedenle belirli bir konuşma konusu ya da şarkı sözü araması yapabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir