Kurumsal Kimlik Hizmetleri

Müşterilerin bir marka seçmesi gerektiğinde , onların ilk tercihi siz misiniz? Markanız, hikayenizi müşteriye hem bilinçli, hem de bilinçsizce sizi en iyi seçim haline getiren özelliklerini anlatması gerekiyor.kurumsal kimlik ajansı


HİZMETLER

Şirketinizin toplam marka imajı harika bir logo ile başlar ve işletmenizin her alanına genişler. Tasarım, hedef kitlenizi işlevsel, çekici ve profesyonel bir şekilde hedeflemelidir. Markanız, sunduğunuz çarpıcı ürünlere ve hizmetlere anında bağlantı sağlamalı ve bu tür bir bağlantıyı oluşturmak için mükemmel bir grafik tasarımına ihtiyacınız vardır.

Çalışanlarınız kırtasiye, şirket web sayfaları, üniforma ve  şirket renkleri ile uyum içerisinde olmalıdır. Eğer mutlu ve sağlıklı bir iş yeri istiyorsanız, çalışanların sizi ve markanızı en iyi şekilde temsil etmekte istekli ve kararlı olması gerekmektedir. Şirket kimliği iş yeri içerisinde başlar. İyi bir kurumsal kimlik çalışması bağlılık duygusunu güçlendirebilir.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

kurumsal kimlik


kartvizit-katalog-website


ŞİRKETTE BİRLİK

 • Web sitesi
 • Kartvizit ve matbaa malzemesi tasarımlar (küp not,  antetli kağıt vb.)
 • Tanıtım Filmi
 • Animasyon Filmler
 • Marka İsmi Oluşturma
 • Marka Eğitimi
 • Katalog Tasarımları
 • Broşür Tasarımları
 • Kurumsal İş Elbiseleri
 • Dijital Varlık Yönetimi – Kılavuz
 • Bilgi grafikleri

 Profesyonellik

Şirketinizin müşteriler, tedarikçiler ve diğer kuruluşlar üzerinde büyük bir ilk izlenim yaratmasını istiyorsunuz – örneğin bir logo  ilk izlenim bırakmak için sadece bir saniyenin kesirlercesine sahiptir. Ucuz görünen bir tasarım, işinize elverişsiz bir ışık katacak ve şirketinizin profesyonel olmayan bir  yapı izlenimi bırakmasına sebep olacaktır

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

grafik tasarım


Verimlilik

Kötü tasarlanmış kurumsal kimlik çalışması olumsuz işçi verimliliği ve genel iş verimini etkileyebilir. Web siteniz kötü bir tasarım ile çekiciliğini kaybeder ve müşterileri içerde tutamaz. Pratik bir tasarım gibi kolay , okunaklı yazı tipleri ve uygun renkler gibi kullanışlı özellikleri içermelidir. kör renkler, zor yazı ya da gizli gezinme ile bir web sitesi müşterileri ve çalışanları için bir baş ağrısı olabilir.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

Para

Kötü tasarlanmış grafikler çok pahalı olabilir. Ucuz bir tasarıma giderseniz, kullanılmaya hazır olmayan cansız bir ürün elde edebilirsiniz. Tasarım baskıya hazır değilse, yeni bir tasarıma daha fazla para harcayabilirsiniz. Ek olarak, yetkili bir grafik tasarımcısı, üretmek için çok pahalı olmayan bir tasarım yaratacaktır. Bütçenizin önemli bir bölümünü kötü bir tasarıma harcamak istemezsiniz.

Kuruluşunuzun grafik tasarım ihtiyaçlarını gözardı etmek, müşterileri, satıcıları ve çalışanları olumsuz etkileyebilir. Uygun bir tasarımı kullanmak, işletmenizin her alanını iyileştirebilir. Grafik tasarımın işletmeniz için önemini hafife almadan önce düşünün.


GrafikTasarım


İyi tasarım, bir çeşit değer katar, anlam verir ve tesadüfen seyretmekten mutluluk duyar; Izleyicinin duyarlılığına saygı duyar ve girişimciyi ödüllendirir.
– Paul Rand, “Tasarım Formu ve Kaos”İLETİŞİMÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ İSTEYİN


Adınız*

Telefon Numaranız*

E mail Adresiniz*

Website Adresiniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

İsteğiniz Nedir ?