Google Adwors Hizmetleri

Monart Medya sizi arama motorlarında üst sıralara yerleştirerek anlık trafik sağlamaktadır. Sitenizi arama motorlarının öne çıkaran manzarasına yerleştirmekle kalmaz, aynı zamanda AdWords kayıt işlemi, mevcut SEO stratejilerini tamamlayan, anahtar kelimeleri doğru bir şekilde test etme olanağı sunmaktadır.


monart medya

monart medya adwords hizmetleri


Tıklama Başı Ödeme

En iyi anahtar kelimeler için yaygın rekabet, Tıklama başı ödemede stratejisini en önemli etken haline getirmiştir. Reklamlar ve diğer Google markalı sonuçlar, yüksek hacimli, para arayan birçok sayıda arama sonucunda büyük bir ekran bölümünü ele geçirir. Bu arama motoru sayfalarında görünüşleri dengeleyen bir strateji, düşük hacimli anahtar kelimelerin sayısıyla birleştirildiğinde, daha düşük maliyetli ve daha etkili bir Tıklama başı ödeme kampanyasına neden olur.Monart Medyanın Profesyonel AdWords Yönetim Hizmeti’ne neler dahil?

-Anahtar Kelime Bulma ve Seçimi
-Reklam Metni Oluşturma
-Açılış Sayfalarını Optimize Etmeyle İlgili Yardım
-Dönüşüm İzleme
-Çağrı Takip
-İlan Gönderme
-PPC İzleme
-PPC Maliyet Yönetimi
-Kampanya İyileştirme Modifikasyonu
-Rekabetçi Araştırma
-Açılış sayfası geliştirme ve iyileştirmeler (ek bir hizmet olarak)

Gösterimler, tıklamalar ve dönüşümler de dahil olmak üzere kampanyanızın başarısı hakkında aylık olarak raporlarız. Ayrıca, raporu inceledikten sonra, ekibinizin üyeleri ile kampanyanızın ilerleme durumunu, yönlendirmek ve olabilecek tüm soruları cevaplamak için bir saatlik bir görüşme yapıyoruz.
Fiyatlandırma

Her bir kampanya benzersiz olduğu için AdWords hizmetleri için tek bir fiyat teklifi vermek imkansızdır. Hizmetin fiyatı, anahtar kelime hacminize ve aylık harcamalarınıza bağlı olarak değişir.monart medya seoGoogleAdwords


AdWords Yönetim Hizmetlerimiz ile ilgileniyorsanız, kullanılabilirliğimizi kontrol etmek ve ücretsiz fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
İLETİŞİMÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ İSTEYİN


Adınız*

Telefon Numaranız*

E mail Adresiniz*

Website Adresiniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

İsteğiniz Nedir ?